مسکن پلاس اولین پلتفرم تامین مالی جمعی در ایران با رویکرد تخصیص سهام به پروژه‌های شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها با تمرکز بر بخش مسکن، راه و شهرسازی و اینترنت اشیا است تا بتواند سهم خود را در رشد کسب و کارهای کشور ایفا کند.

این پلتفرم در مهرماه 1400 توسط شرکت سپهربوم راد (سهامی خاص) مستقر در پارک علم و فناوری شریف راه‌اندازی شده است و تمامی حقوق مالکیت مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت می‌باشد.

چرا ما؟

مسکن پلاس در قبال افرادی که سهم یک پروژه را می‌خرند تعهد دارد تا بر پروژه نظارت کافی را داشته باشد تا مجری پروژه از برنامه زمان بندی خود تخطی نکند و دچار تقلب و فریب سرمایه گذاران نشود.

همچنین در مقابل شرکت‌هایی که قصد دارند پروژه خود را از طریق این پلتفرم تأمین مالی نمایند خود را متعهد می‌دانیم بستری مناسب برای رفع نیاز این شرکت‌ها فراهم نماییم.

شفافیت

1.  این پلتفرم درحال حاضر مجوز رسمی از شرکت فرابورس ایران ندارد اما درخواست دریافت مجوز به شرکت فرابورس از تاریخ 3 مرداد 1400 ارسال گردیده است و تمامی اتفاقات درخصوص اخذ مجوز از این سازمان به سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران مسکن پلاس اطلاع‌رسانی خواهد شد.
2.  اعتقاد ما بر این است که تمام افراد باید بتوانند در طرح‌های مورد علاقه خود سرمایه‌گذاری کنند، بنابراین هر شخص با داشتن تنها 10 میلیون تومان می‌تواند در طرح موردنظر خود سرمایه‌گذاری نماید و با صاحب شرکت در سود حاصل شده شریک شود.
3.  ما تمام اطلاعات صاحبان طرح‌ها را در پلتفرم و صفحات شبکه‌های اجتماعی مسکن پلاس منتشر می‌کنیم تا نهایت شفافیت در تعاملاتمان با مشارکت‌کنندگان برقرار باشد.
4.  طرح‌های ما با نهایت دقت توسط متخصصان ارزیاب ما گزینش می‌شوند تا کم‌ریسک‌ترین و در عین حال پرسودترین طرح‌ها در پلتفرم قرار گیرند.
5.  یک تیم متخصص ریسک طرح‌ها را ارزیابی و درجه‌بندی می‌نماید تا سرمایه‌گذاران با هر میزان ریسک‌پذیری بتوانند طرح مورد علاقه خود را در مسکن پلاس بیابند.
6.  تلاش ما بر این است هر شخصی در هرجایی و در هر زمانی بتواند در طرح موردنظر خود به راحتی سرمایه‌گذاری نماید و هر شرکتی که نیازمند منابع مالی است بتواند از طریق مسکن پلاس در کوتاه‌ترین زمان ممکن منابع لازم را بدست آورد.

ارزش‌های مسکن پلاس

امنیت
امنیت
عدالت
عدالت
سادگی
سادگی
کیفیت
کیفیت
شفافیت
شفافیت
امید است با عنایت پروردگار و تلاش مستمر تأثیری در اعتلای ایران عزیزمان داشته باشیم